'

OBJAVLJEN POPIS Dvije škole iz naše županije sudjelovat će u projektu cjelodnevne nastave

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Zeljko Lukunic/PIXSELL
Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je Odluku o odabranim osnovnim školama koje će sudjelovati u Eksperimentalnom programu „Osnovna škola kao cjelodnevna škola - Uravnotežen, pravedan, učinkovit i održiv sustav odgoja i obrazovanja".

Škole koje će sudjelovati u eksperimentalnom programu su sljedeće:

1. Osnovna škola Mate Lovraka, Veliki Grdevac
2. Češka osnovna škola Josipa Ružičke Končanica, Česká základní škola Josefa Rñžičky Končenice

3. Osnovna škola Sikirevci, Sikirevci
4. Osnovna škola Slano, Slano
S. Osnovna škola Blato, Blato
6. Osnovna škola Ivana Cankara, Zagreb

7. Osnovna škola Koprivnički Bregi, Koprivnica
8. Osnovna škola Sidonije Rubido Erdödy, Gornja Rijeka
9. Osnovna škola „Podolice“, Koprivnica
10. Osnovna škola Mače, Mače

11. Osnovna škola Augusta Cesarca, Krapina, Krapina
12. Osnovna škola Katarine Zrinski, Krnjak
13. Osnovna škola Eugena Kvaternika, Rakovica
14. Osnovna škola Draganići, Draganić

15. Osnovna s“kola “Josipdol”, Josipdol
16. Osnovna škola “Milan Sekulić” Lovinac, Lovinac
17. Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Senj, Senj
18. Osnovna škola Podturen, Podturen

19. Osnovna škola “Silvije Strahimir Kranjčević”, Levanjska Varoš
20. Osnovna śkola Gorjani, Gorjani
21. Osnovna ikola Popovac, Popovac
22. Prosvjetno-kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj, Horvátországi Magyar Oktatási és Müeelödési Központ, Osijek

23. Osnovna škola Mate Lovraka, Vladislavci
24. Osnovna škola Matija Gubec, Piškorevci
25. Osnovna škola Ernestinovo, Ernestinovo
26. Osnovna škola Budrovci, Dakovo

27. Osnovna škola Drenje, Drenje
28. Osnovna škola “Ivane Brlić Mažuranić”, Strizivojna
29. Osnovna škola August Šenoa, Osijek
30. Osnovna škola “Mladost”, Osijek

31. Osnovna škola Josipa Antuna Ćolnića, Dakovo
32. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Brod na Kupi
33. Osnovna škola “V ladimir Nazor”, Trenkovo
34. Osnovna škola Stjepana Radića Ğaglin, Ğaglin

35. Osnovna škola Dragutina Lermana, Brestovac
36. Osnovna škola “M ladost”, Jakšić
37. Osnovna škola “Ivan Goran Kovačić”, Velika
38. Osnovna škola Zagvozd, Zagvozd

39. Osnovna škola Selca, Selca
40. Osnovna škola Tin Ujević, Krivodol
41. Osnovna śkola Kamešnica, Otok
42. Osnovna s“kola Ivana Mažuranića, Obrovac Sinjski
43. Osnovna škola Jasenovac, Jasenovac
44. Osnovna škola Banova Jaruga, Banova Jaruga
45. Osnovna śkola Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica
46. Osnovna škola Zorke Sever, Popovača
47. Osnovna škola Vladimira Vidrića, Kutina
48. Osnovna ikola Jakova Gotovca, Unešić
49. Osnovna škola Ivan Goran Kovačić, Zdenci
50. Osnovna śkola I vana Gorana Kovačića Gornje Bazje, Lukač
5l. Osnovna škola August Cesarec, Špišić Bukovica
52. Osnovna škola Suhopolje, Suhopolje
53. Osnovna škola Lipovac, Lipovac
54. Osnovna škola Slakovci, Slakovci
55. Osnovna škola Ğakovci, Ğakovci
56. Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik, Tovarnik
57. Osnovna škola “Vladimir Nazor”, Komletinci
58. Osnovna škola “Franjo Hanaman”, Drenovci
59. Osnovna škola Bisag, Bisag
60. Osnovna škola Svibovec, Svibovec
61. Osnovna škola Novi Marof, Novi Marof
62. Osnovna škola Martijanec, Martijanec
63. Osnovna škola Novigrad, Novigrad
64. Osnovna škola Gradec, Gradec

Popularni Članci