Hrvatska

NIŠTA OD MARIĆEVIH MIŠIĆA Ministri se cijepili drugom dozom cjepiva, ovaj put bez kamera

dubrovackidnevnik.hr

04.02.2021.

15:30:20

foto: Marin Tironi/PIXSELL

Članovi Vlade koji su se cijepili prvom dozom cjepiva 7. siječnja ove godine, danas su se docijepili drugom dozom cjepiva, u konzultacijama i u skladu s preporukama epidemiologa.

Prilikom primanja prve doze, svi su rekli kako je cijepljenje prošlo bezbolno i bez nuspojava, pišu Vijesti.hr

Inače, prvu dozu cjepiva su odradili pred kamerama. Ovaj put ipak bez kamera.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest