Grad

Euharistijsko slavlje koje je predvodio kustod franjevačke kustodije sv. Jeronima i gvardijan samostana Male braće u Dubrovniku fra Tomislav Šanko održano je jutros na Gorici sv. Vlaha. 

Okupili su se brojni vjernici, kao i trombunjeri, građani s barjacima, festanjuli, predstavnici vlasti...

Kiša nije pokvarila tradiciju, a dio veličanstvene atmosfere donosimo u fotogaleriji. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest