Grad

ZANIMLJIVOSTI Znate li u kojem dijelu grada je jučer palo najviše kiše?

dubrovackidnevnik.hr

07.02.2017.

10:30:50

foto: Goran Mratinović

Nakon duljeg sunčanog razdoblja, dubrovačko područje je zahvatila kiša, a jučer je tokom dana mjestimično bilo i nešto jačih pljuskova, no nisu dugo trajali. Daniel Pavlinović iz Storm Chasers Dubrovnik otkriva u kojem je dijelu grada jučer palo najviše kiše.

'Na službenoj DHMZ postaji na Gorici je palo 20 litara. Na našoj SCD postaji u Gružu pale su 22 litre kiše, a najviše je kiše palo u Mokošici, točnije 34 litre. Mjestimice je bilo bujica jer su ove količine pale u kratko vrijeme,' odgovorio je Pavlinović.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest