Grad

Vlahušić čestitao parohu Spajiću i vjernicima pravoslavne vjeroispovjesti

Ivona Butjer

04.05.2013.

21:36:17

foto: Dubrovački dnevnik

Gradonačelnik Grada Dubrovnika Andro Vlahušić uputio je čestitku parohu Srpske pravoslavne crkve u Dubrovniku Goranu Spajiću i svim građanima koji Uskrs slave po julijanskom kalendaru, a čestitku prenosimo u cijelosti.

“Poštovani gospodine Spajić,

U ime Grada Dubrovnika i svoje osobno čestitam Uskrs Vama i svim vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti. Uskrs je simbol životnog spasenja, radosti i slavlja koje jačaju vjeru i nadu. Želim Vam da Vas blagdansko ozračje Uskrsa hrabri u svim životnim izazovima, a ovaj dan provedite u miru, ljubavi i zajedništvu s bližnjima.

Hristos voskrese”
 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest