Grad

U dubrovački zatvor ušao koronavirus, zaraženi su zatvorenici i službenici

dubrovackidnevnik.hr

30.03.2021.

13:35:10

foto: Mario Babarović/DD

Dvoje zatvorenika i pet službenika dubrovačkog zatvora pozitivno je na COVID-19.

Zbog ostvarenog kontakta određena je mjera samoizolacije za jednog zatvorenika te tri službenika. U Zatvoru se postupa sukladno preporukama i uputama nadležnih epidemioloških službi.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest