Dvoje zatvorenika i pet službenika dubrovačkog zatvora pozitivno je na COVID-19.
Zbog ostvarenog kontakta određena je mjera samoizolacije za jednog zatvorenika te tri službenika. U Zatvoru se postupa sukladno preporukama i uputama nadležnih epidemioloških službi.