Grad

SVEČANI DOGAĐAJ Na Večeru od Kandelore stižu Plenković i Kolinda, a bit će i nekoliko ministara

Ivona Butjer Mratinović

28.01.2019.

12:50:55

foto: Goran Mratinović

Premijer Andrej Plenković i predsjednica Kolinda Grabar Kitarović ove godine će nazočiti na Večeri od Kandelore, prema neslužbenim informacijama s kojima raspolaže Dubrovački dnevnik. 

S obzirom na to kako se 1. veljače održava sjednica Vlade u Dubrovniku, očekuje se kako će toga dana u Dubrovnik doći cijeli dravni vrh. Prema neslužbenim informacijama, na sjednicu će doći svi ministri, no samo neki od njih će i ostati sutradan, na Večeri od Kandelore. Njihova imena zasad nisu poznata. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest