Grad

Šef hitne medicine Dubrovačko-neretvanske županije pozitivan na Covid-19

dubrovackidnevnik.hr

09.09.2020.

16:40:20

foto: Goran Mratinović

Ravnatelj Zavoda za hitnu medicinu Dubrovačko-neretvanske županije Luka Lulić pozitivan je na Covid-19.

Lulić jer prethodno bio u smaoizolaciji kao kontakt zaražene osobe, a po isteku samoizolacije se testirao i njegov je test bio pozitivan. S obzirom na to kako je bio u samoiozlaciji, nije bio u kontaktu sa zaposlenicima. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest