Grad

SDP-ovci s partnerima dijele letke na pjaci u Lapadu

dubrovackidnevnik.hr

11.05.2013.

09:49:47

Opis slike
foto: Nikša Klečak/Dubrovački dnevnik
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Koalicija stranaka SDP-HSU-BDSH iskoristila je subotnje jutro za druženje i upoznavanje građana s listom broj deset za Gradsko vijeće.

Promotivne letke dijeli su na pjaci u Lapadu, gdje su se susreli i s dubrovačkim Laburistima koji su također krenuli u upoznavanje građana s njihovom listom za Gradsko vijeće.

SDP-ovci i Laburisti nakon kratkog razgovora i izmjenjivanja letaka krenuli su u nove radne pobjede i osvajanje što većeg broja glasača.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest