Grad

Jutros je u Uvali Lapad zavladala ružičasta boja! 

Služba za promicanje zdravlja Zavoda za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije povodom Nacionalnog dana borbe protiv raka dojke i Dana ružičaste vrpce organizirala je javnozdravstvenu akciju Ružičasta subota u Uvali Lapad.

Akcija se održala na samom ulazu na plažu, a cilj je promicanje važnosti ranog otkrivanja raka dojke. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest