U Facebook grupi Radarska kontrola Dubrovnik i okolica objavljeno je nekoliko registracijskih oznaka koje su hotelu Excelsior čekaju njihove vlasnike.
Prema riječima jednog od članova grupe, mlade turistkinje su navodno sinoć skidale registracijske oznake s dubrovačkih automobila te ih bacale po putu. Tablice su skupljene s puta te čekaju vlasnike.