Čitatelj Dubrovačkog dnevnika uputio je fotografiju koja prikazuje primjer prometne nekulture nu Solitudu.
Prema riječima čitatelja, vozač je parkirao svoj automobil nasred pločnika te pošao popiti piće u obližnji kafić.
Ako i vi svjedočite nepravilnostima različitih vrsta, svoje informacije i fotografije šaljite na redakcijski e-mail [email protected].