Grad

PROMETNA NEKULTURA Parkirao nasred pločnika pa pošao na kavu (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

08.02.2017.

09:30:35

foto: čitatelj

Čitatelj Dubrovačkog dnevnika uputio je fotografiju koja prikazuje primjer prometne nekulture nu Solitudu.

Prema riječima čitatelja, vozač je parkirao svoj automobil nasred pločnika te pošao popiti piće u obližnji kafić.

Ako i vi svjedočite nepravilnostima različitih vrsta, svoje informacije i fotografije šaljite na redakcijski e-mail [email protected].

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest