Prometna bezobraština očito je učestala pojava u Ulici Josipa Pupačića pa se Dubrovačkom dnevniku svako malo javi poneki pješak koji je ogorčen zbog nekulture koja se događa u navedenoj ulici.
Na pločnicima se često parkiraju automobili, ali i kombiji koji su još glomazniji, zauzimaju cijeli pločnik pa se pješaci nemaju kuda kretati.
'Svojim tenkom je zagradio cijeli pločnik, ljudi se nemaju kuda kretati. Da ne pričamo o majkama s kolicima, osobama s invaliditetom i ostalima,' poručio je čitatelj.
Ukoliko i vi svjedočite ovakvim ili sličnim nepravilnostima, javite se na redakcijski e-mail [email protected].