Pripadnici udruge veterana 73. bojne vojne policije iz Splita učinili su predivnu gestu i na najbolji mogući način pokazali poštovanje prema palim braniteljima, njihovim obiteljima i gradu.
Oni su očistili područje oko spomen obilježja na Strinčjeri i označili putokaze.
"Neka se nikada ne zaborave oni koji su dali ono najsvetije", poručio je predsjednik udruge Tomislav Čagalj.
Ovu akciju su održali upravo u studenom, u danima kad je Dubrovnik pretrpio najžešće napade i kad su živote izgubili brojni branitelji, ali i civili.