Grad

PREDIVNA GESTA BRANITELJA IZ SPLITA Očistili područje kod spomenika na Strinčjeri, označili putokaze i poručili: 'Nikada ne zaboravimo!' (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

09.11.2023.

19:00:20

Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike
Opis slike

Pripadnici udruge veterana 73. bojne vojne policije iz Splita učinili su predivnu gestu i na najbolji mogući način pokazali poštovanje prema palim braniteljima, njihovim obiteljima i gradu. 

Oni su očistili područje oko spomen obilježja na Strinčjeri i označili putokaze. 

"Neka se nikada ne zaborave oni koji su dali ono najsvetije", poručio je predsjednik udruge Tomislav Čagalj. 

Ovu akciju su održali upravo u studenom, u danima kad je Dubrovnik pretrpio najžešće napade i kad su živote izgubili brojni branitelji, ali i civili. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest