Grad

Posjetivši Domus Christi, Doma za Starije osobe Dubrovnik i Termoterapiju, gradonačelnik Dubrovnika, Andro Vlahušić uz suradnike darovao je naše najstarije sugrađane prigodnim poklonima. Oni su mu pak uzvratili pjesmom, pljeskom i dobrim željama.

Za ovu prigodu, korisnica Doma za starije osobe Dubrovnik, Kate Jonjić, ujedno umirovljena odgajateljica, stihovala je pjesmu:

"Godine nisu mjerilo mladosti,
koliko god ih bilo,
one mogu biti izvor radosti.
Ponešto se mijenja,
ide svojim tijekom,
održavamo se zdravim razumom,
a negda i lijekom. 
Mladost oko nas 
nek' nam svjetlom bude,
radujemo se životu,
volimo ljude! 

Iva Dedo/Portal Oko

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest