Grad

I veliki i mali, mladi i stari, okupili su se ispred Studentskog doma na otvaranju Adventa na Vojnoviću. 

Okupljene je zabavljala Maja Šuput, poznata po odličnoj i vrckavoj energiji, uz koju se zaboravi i na hladnoću koju je sa sobom donijela bura.

Pjevali su se dobro poznati hitovi, zaplesalo se i uživalo u ponudi na kućicama. Tko se okupio na koncertu pogledajte u fotogaleriji. 

Sljedeći koncert održat će Diktatori 3. prosinca. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest