Grad

PARKIRAJU KAO KAUBOJI! Egoisti iz Civilne zaštite trebali bi biti primjer drugima (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

11.11.2020.

11:30:10

Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD

Pripadnici Civilne zaštiite ovih dana zbog pandemije imaju pune ruke posla što ih ne opravdava da i sami krše zakon.

Fotografije automobila pripadnika Civilne zaštite poslao nam je čitatelj. Vozilo je parkirano u Lapadu na potpuno neprimjerenom mjestu za što nema opravdanja posebno ako to čine oni koji bi trebali biti primjer drugima kako se ponašati. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest