Grad

OVAKO IZGLEDA KAD STRADUN ZAPLEŠE U flash mobu sudjelovale sve generacije (VIDEO)

dubrovackidnevnik.hr

12.10.2016.

12:50:10

foto: Screenshot

Plesno rekreativna udruga Fortuna Dubrovnik krajem rujna je organizirala snimanje flash moba ispred crkve Svetog Vlaha.

U flash mobu su sudjelovali zumba instruktori i plesači iz Dubrovnika, Cavtata, Makarske, Vrgorca, Zagreba i Ljubuškog, djeca iz Osnovnih škola Gruž i Cavtat, te štićenici i djelatnici doma Domus Christi.

Rasplesali su se i brojni prolaznici na Shakirinu pjesmu 'La bicicleta', a kako je to izgledalo pogledajte u videu. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest