Grad

OTIŠLA JE ZAUVIJEK IZ UVALE LAPAD Uskoro kreću radovi i uređenje plaže u vrijednosti od 90 milijuna kuna (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

27.10.2016.

11:30:40

Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD
Opis slike
foto: DD

Uvala Lapad ostala je bez još jedne trafike. 

Razlog njenog uklanjanja je skori početak radova na uređenju plaže u Uvali Lapad koju je pod koncesciju uzela tvrtka Dubrovački zalasci sunca o čemu je Dubrovački dnevnik prvi pisao.  Direktor tvrtke Siniša Jerosimić potvrdio je ovu informaciju te poručio da će uskoro stići i strojevi te će se cijeli prostor ograditi kako bi se osigurala sigurnost pri izvođenju radova, ali da će o svemu prije dubrovačka javnost biti obaviještena. 

Ivo Klaić, pročelnik za turizam, pomorstvo, poduzetništvo i energetiku Dubrovačko-neretvanske županije kazao je da se kiosk Tiska nalazio u koncesijskom području i da po planovima nije zamišljen da bude na tom mjestu, pa je samim time i logično da je uklonjen.

Investicija uređenja plaže je vrijedna oko 90 milijuna kuna, a završetak radova se planira u lipnju 2017. godine. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest