Grad

OBAVIJEST IZ LIBERTASA Prijevoz besplatan, evo kako će prometovati autobusi

dubrovackidnevnik.hr

01.02.2019.

13:30:25

foto: Goran Mratinović

Iz Libertasa Dubrovnik poslali su obavijest.

"Obavještavamo cijenjene korisnike naših usluga kako će na Kandeloru 2. veljače godine prijevoz u gradskom prometu biti besplatan od 12:00 sati pa do posljednjeg noćnog polaska u voznom redu.

Na dan proslave Sv. Vlaha, 3. veljače, linije 1A, 1B, 4 i 6 prometovat će po rasporedu od radnog dana. Prijevoz na linijama u gradskom prometu bit će besplatan tijekom cijelog dana," napisali su iz Libertasa.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest