Grad

NEMA VIŠE BESPLATNO Od danas se i nulta zona naplaćuje po staroj cijeni, ali nove su upućene na Gradsko vijeće

dubrovackidnevnik.hr

19.05.2020.

16:20:30

foto: Tea Stjepović

Ovim putem želimo obavijestiti sve građane i građanke Dubrovnika da su od danas (19. svibnja) s regularnim radom i naplatom korištenja usluge parkiranja započela i parkirališta u zoni 0 (mjesta u ulici Branitelja Dubrovnika) te parkiralište Pile i Žičara donji plato, stoji u obavijesti Sanitata Dubrovnik. 

Naplata parkinga regulirana je trenutno važećim cjenikom Gradskog vijeća, a tvrtka Sanitat već je ranije uputila prijedlog Gradskom vijeću o smanjenju trenutnih cijena na cijene koje su inače na snazi tijekom mjeseca travnja i listopada. O ovom prijedlogu odlučivat će se već na sljedećoj sjednici i očekujemo njegovu skoru izmjenu.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest