Grad

Znak o tome kako je parkiralište ispred Opće bolnice Dubrovnik besplatan za djelatnike i pacijente do daljnjega, a koji je postavila Bolnica, jutros je prekrižen trakama selotejpa. 

Građani su zbunjeni, ne znaju treba li parking platiti ili ne.

Podsjetimo, koncesija Parking tima nad parkiralištem je istekla, a Bolnica je raspisala javni natječaj te obavijestila kako parkiralište nije pod koncesijom te je stoga besplatno za parkiranje. Shodno tome, postavili su obavijest građanima. S druge strane, Parking tim ispisuje kazne neplatišama te najavljuje kako će naplaćivati uslugu parkiranja do okončanja spora s Bolnicom. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest