Grad

NAPOKON DOBRE VIJESTI Dr. Bekić: Ovo je treći dan bez novih slučajeva zaraženih od ospica

Ivona Butjer Mratinović

17.06.2018.

12:30:45

foto: Goran Mratinović

Ravnatelj Opće bolnice Dubrovnik dr. Marijo Bekić za Dubrovački dnevnik je kazao kako zasad nema novih slučajeva oboljelih od ospica. 

"Ovo je već treći dan bez novih slučajeva," izjavio je dr. Bekić za Dubrovački dnevnik. 

Podsjetimo, dosad je od ospica oboljelo 14 ljudi na jugu Hrvatske od kraja svibnja. Prva oboljela osoba je muškarac iz Stona koji je boravio na Kosovu nakon čega se u Općoj bolnici Dubrovnik zarazilo nekoliko ljudi, ali i osoba koje su bile u kontaktu s oboljelim izvan bolnice. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest