Tko god se zatekao u Dubrovniku danas, teško bi mogao reći da se osjeća dolazak studenog.
Prekrasno vrijeme okupano toplinom sunca ponovno je dovelo i kupače na plažu, koji su uživali u blagodatima blage jeseni.
Temperatura mora je nažalost još uvijek nepoznata, jer je plutača na servisu, ali očito nije toliko pala da se ne bi moglo bućnuti.
A temperatura zraka je primjerice u 15 sati bila 24,9 Celzijevih stupnjeva, čime je Dubrovnik bio najtopliji grad u Hrvatskoj.