Grad

Muškarac koji je u dubrovačkoj bolnici preminuo od gripe bio je kronični bolesnik

Ivona Butjer Mratinović

28.01.2019.

09:40:35

foto: Goran Mratinović

U Općoj bolnici Dubrovnik preminuo je muškarac od posljedica komplikacija gripe, a informaciju je jučer za Dubrovački dnevnik potvrdio ravnatelj OB Dubrovnik dr. Marijo Bekić. 

Dubrovački dnevnik neslužbeno doznaje kako je riječ o starijoj muškoj osobi u dobi od 66 godina koja je bila kronični bolesnik. Muškarac je preminuo uslijed komplikacija dišnog sustava te je više dana bio pod mjerama intenzivnog liječenja te na respiratoru. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest