Ogromno stablo danas je palo u Ulici Marka Marojice, a pri padu je oštetilo staklo na susjednom objektu.
Inače, cijelo stablo se nakon pada naslonilo na zid kuće dr. Jerka Breškovića koji je dubrovačkoj javnosti poznat po tome što je dugo godina bio predsjednik Društva prijatelja prirode 'Dub'. Očekuje se da bi se stablo uskoro trebalo otkloniti s puta te bi se tako promet spomenutim područjem ponovno trebao normalizirati obzirom da se njime trenutno ne može prolaziti.