Grad

Veseli pomorci i ove godine u svom stilu proslavili su kraj srednjoškolskog školovanja.

Tradicionalno na bogenu, kod Pomorsko-tehničke škole, slavi se još od prije osam sati. Pomorci su poznati po glasnom slavlju, uz pjesmu i pirotehniku što nije izostalo ni ovaj put. Zbog upaljene vatre intervenirali su i dubrovački vatrogasci, a policija je sve nadgledala.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest