Grad

Magdalena Prkut nova je glasnogovornica Grada Dubrovnika

dubrovackidnevnik.hr

23.10.2025.

15:35:45

Dugogodišnja voditeljica marketinga i odnosa s javnošću Umjetničke galerije Dubrovnik Magdalena Prkut, nakon deset godina obavljanja poslova glasnogovornice i marketinških aktivnosti Umjetničke galerije Dubrovnik, 4. studenoga preuzima dužnost glasnogovornice Grada Dubrovnika, javili su iz gradske uprave.

 U okviru Odsjeka za odnose s javnostima, bit će zadužena za izvještavanje javnosti o radu i aktivnostima gradske uprave te suradnju s predstavnicima medija i građanstvom.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest