Grad

LOŠE STANJE Oštećen kolnik Ulice bana Josipa Jelačića (FOTO)

dubrovackidnevnik.hr

31.01.2019.

09:25:20

Opis slike
foto: Sigurnost u prometu
Opis slike
foto: Sigurnost u prometu
Opis slike
foto: Sigurnost u prometu

Na stranici Udruge Sigurnost u prometu objavljene su fotografije stanja kolnika u Ulici Bana Josipa Jelačića.

Ulica popularno zvana Burbon posljednjih dana iznimno je prometna zbog izvođenja radova u Vukovarskoj ulici koji su doveli do preusmjeravanja prometa, a osim toga, školarci iz PŠ Montovjerna privremeno pohađaju nastavu u OŠ Lapad dok se nova škola ne izgradi.

"Doslo je početka urušavavanja kolnika Ulice Bana Josipa Jelačića, a tome idu u prilog fotografije građana koji žive u navedenoj ulici. Do istoga je došlo najvjerojatnije uslijed radova/iskopa do same razine kolnika, kao i velikih oborina, koje se također očekuju u narednom periodu te povećanja prometa tom cestom uslijed radova na kolniku ulice Vukovarska," piše na stranicama Udruge Sigurnost u prometu.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest