Čitatelj Dubrovačkog dnevnika na redakcijski je e-mail poslao fotografije koje su snimljene danas oko 18.00 sati, a prikazuju šator kojeg su turisti podigli u parku na Boninovu.
'Između ostaloga, ti ljudi vrše nuždu svuda! Tko ili što sprječava perjanicu hrvatskog turizma da donese uredbu poput Makarske, kojom se zabranjuje spavanje na javnim gradskim prostorima?,' pita se čitatelj.
Inače, Boninovo sve češće turistima služi kao soba za spavanje pa se ovakvi prizori nerijetko viđaju u ljetnim mjesecima.