Završila je Festa sv. Vlaha.
Svečanost zatvaranja započela je jutros budnicom uz plotune Dubrovačkih trombunjera, a potom hodočašćem na Goricu svetog Vlaha gdje se služila sveta misa.
Iz trombuna su zapucali i ovogodišnji festanjuli Luko Šoletić i Vlaho Violić, te povjerenica Nada Medović. Za kraj su se svi zajedno fotografirali ispred crkve svetog Vlaha.
Uskoro fotogalerija i barjaka i spuštanja zastave s Orlandova stupa.