Grad

IMA LI IMALO SRAMA? U Uvali Lapad turist obavio nuždu, prijatelj mrtav-hladan stao pored njega

dubrovackidnevnik.hr

15.07.2023.

15:10:35

foto: YT

Tijekom turističke sezone nagledamo se fotografija stranaca koji spavaju na ulicama, pijani se bacaju po cesti, obavljaju nuždu gdje nije mjesto za to, a eksplicitne snimke seksa na javnim mjestima nisu rijetkost.

Tako je jedan inozemni gost sinoć u Uvali Lapad, oko 23 sata, u društvu prijatelja ili poznanika skinuo hlače i obavio veliku nuždu. Iako u gradu postoje propisi kojima se kažnjava ovakvo ponašanje, a općenito neprimjereno je obavljati nuždu izvan wc-a, pojedinci ne mare. Sezona je praktički tek krenula. Tko zna što nas čeka idućih dana i mjeseci...

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest