Grad

Brojni Dubrovčani pohrlili su na grličanje u crkvi sv. Vlaha koje je krenulo nakon otvaranja 1047. Feste. 

Dubrovčanima se pridružio i premijer Andrej Planković, ministar Lovro Kuščević, gradonačelnik Mato Franković koji su također došli na blagoslov grla. 

Kako je bilo, pogledajte u fotogaleriji. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest