Brojni Dubrovčani pohrlili su na grličanje u crkvi sv. Vlaha koje je krenulo nakon otvaranja 1047. Feste.
Dubrovčanima se pridružio i premijer Andrej Planković, ministar Lovro Kuščević, gradonačelnik Mato Franković koji su također došli na blagoslov grla.
Kako je bilo, pogledajte u fotogaleriji.