Grad

Međunarodni praznik rada na Stradunu se proslavio u glazbenom ozračju odnosno notama Gradske glazbe Dubrovnik koja je mimohodom osvježila Stradun i izmamila osmijehe turista i domaćih koji su u potpunosti ispunili Stradun.

Uz glazbu, Stradunom su se prošetali i Primorci u narodnim nošnjama.

Ispred Crkve svetog Vlaha Gradska glazba je održala koncert pred mnogobrojnom publikom koja je njihov nastup popratila gromoglasnim pljeskom. Spontani zabavljači bili su i dvoje djece koji su poskakivali u ritmovima glazbe te izmamili smješak na usijana lica okupljenih. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest