Grad

Gradonačelnik Franković čestitao Franku Toriću na osvajanju zlatne medalje

dubrovackidnevnik.hr

24.04.2026.

16:00:15

Povodom osvajanja zlatne medalje na Državnom prvenstvu u parastolnom tenisu, gradonačelnik Mato Franković uputio je čestitku Franku Toriću i klubu Libertas Marinkolor.

"Ovim iznimnim uspjehom još si jednom pokazao koliko se predanim radom i ustrajnošću mogu ostvariti ovakvi zavidni rezultati. Ponosni smo što Dubrovnik ima sportaša poput tebe, koji svojim postignućima pronosi ime našega grada i daje primjer mladima. Čestitam i cijelom klubu, našim dragim Piturima, koji svojim radom i podrškom doprinose ovim sjajnim rezultatima i razvoju parastolnog tenisa. Želim ti još puno sportskih pobjeda i ostvarenih snova. Bravo Franko, samo tako nastavi", poručio mu je Franković. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest