Faćendom od malih maškara nastavljena je manifestacija 'Četiri dana dubrovačkog karnevala'. Vesela maškarana povorka u kojoj su sudjelovala djeca predškolske dobi prođirala je u nedjelju popodne Stradunom, a nakon toga je u Revelinu održan i maškarani d.j. party uz proglašenje najboljih maski.
Više fotografija pogledajte u fotogaleriji portala Kenova.info.
Ponedjeljak, 3. ožujka je maškarani školski dan u kojem sudjeluju i mali i veliki školarci. Cjelodnevna maškarana zabava se nastavlja i u večernjim satima u Culture Club-u Revelin gdje je organiziran maškarani dj party za srednjoškolce.
Kulminacija pokladnih zabava će biti završnog dana maškara, u utorak 4. ožujka. ''Ultimi Od karnevala'', uz odabir najboljih maski i zabavom do jutra uz grupu ''Teatar'' Grad će se oprostiti od još jednim poklada.