Grad

Emilio Puljizević i Mladen Bečić novi su vijećnici

dubrovackidnevnik.hr

05.05.2026.

09:15:15

Emilio Puljizević i Mladen Bečić novi su vijećnici u Gradskom vijeću Grada Dubrovnika. 

Nakon što su Antun Bošković i Ana Hrnić preuzeli nove dužnosti zbog kojih ne mogu obavljati dužnosti gradskih vijećnika, njihova su mjesta preuzeli Mladen Bečić i Emilio Puljizević. 

Oni su na današnjoj sjednici prisegnuli.

Podsjetimo, Antun Bošković je nedavno preuzeo ulogu ravnatelja Javne ustanove Športski objekti, dok je Ana Hrnić s danom 5. svibnja 2026. godine ovlaštena za privremeno obavljanje poslova pročelnice Upravnog odjela za turizam i šport Grada Dubrovnika.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest