Na službenoj Facebook stranici Dubrovačke stranke (DUSTRA) danas je osvanula fotografija kućica koje su prošle zime bile na Stradunu.
Uz fotografiju su napisali da 'neki pokušavaju na bilo koji način srušiti priču oko zimske bajke u Gradu, pa prijavljuju kućice svim institucijama ne bi li dobili kakvo za njih pozitivno rješenje'. Također su građane pitali jesu li za kućice na Stradunu, što narod kaže?
U komentarima je i dogradonačelnik i predsjednik DUSTRA-e, Željko Raguž iznio svoje mišljenje.
'Oni koji žive mračne živote su toliko negativni, zločesti i jalni da im svako tuđe svjetlo smeta. Veliko DA kućicama, veselju, životu u Gradu..', napisao je Raguž.
U par minuta stiglo je nekoliko pozitivnih odgovora, a rasprava će se svakako nastaviti i dalje.
