Grad

Preksinoć je u Parku Paska Baletina na Stravči održan još jedan Konavle kviz s Deanom Kotigom, u organizaciji Općine Konavle i Zaklade Otac Ivan Fiorović.

Načelnik Božo Lasić tim je povodom istaknuo koliko ga raduje vidjeti "toliko života na Konavoskim brdima", a ispunjeni park, kako kaže, simbol je dobre suradnje između mještana i Općine. Posebno ga veseli broj mladih i djece u brdskim krajevima, jer, kako poručuje: "Nema straha za naše Konavle!"

Načelnik je podijelio veselje zbog budućih kvizova i projekata koji će se održavati diljem konavoskog područja.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest