Počela je škola, a s njome bi i vozači trebali povećati svoj oprez na prometnicama. Jedan loš primjer zabilježio je jutros Dubrovčanin Đivo Dražić koji je vodio svoje dijete u školu na Ilijinoj glavici.
'Zahvaljujem vlasniku vozila parkiranog na trotoaru pred školom Marina Držića na zavidnoj obazrivosti. Posebne pohvale na odabranom terminu u 7:45, baš u vremenu kada moje dijete i drugih stotinjak tim istim trotoarom pokušavaju doći do škole. Posebne pohvale komunalnoj službi i gradskim vlastima što su kao predstavnici grada prijatelja djece poduzeli sve mjere kojima su toj istoj djeci omogucili maksimalu sigurnosti u prometu', napisao je naš sugrađanin.