Grad

BRAVO ZA LUKU BLAŽEVIĆA Gradonačelnik čestitao članu Ragusa Racinga na osvojenoj tituli seniorskog državnog prvaka na kružnim stazama

dubrovackidnevnik.hr

27.11.2023.

12:35:20

foto: Goran Mratinović/DD

Gradonačelnik Grada Dubrovnika Mato Franković uputio je čestitku Luki Blaževiću, članu Auto kluba Ragusa Racing, na osvojenoj tituli seniorskog državnog prvaka na kružnim stazama. 

Čestitku prenosimo u cijelosti: 

"Dragi Luka,

iskrene čestitke na osvojenom naslovu prvaka Divizije 1 Prvenstva Hrvatske na kružnim stazama.  Već u predzadnjoj utrci sezone bio si najbolji, a dokaz tvoje velike predanosti i spretnosti je ukupno šest pobjeda.

Ovakvim fantastičnim rezultatom ispisao si povijest svog kluba koji po prvi put s ponosom može reći da ima seniorskog državnog prvaka na krugu. Siguran sam da je pred tobom još puno ovakvih zavidnih sportskih pothvata.

Želim tebi i cijelom klubu puno uspjeha u daljnjim natjecanjima.     

S poštovanjem,

Gradonačelnik Mato Franković"

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest