Dubrovnik već neko vrijeme sjaji u blagdanskom ruhu, ali čini se da iznenađenjima nema kraja!
Na Pilama je tako osvanula Coca-Colina kućica, napravljena doslovno od bočica poznatog pića.
Tko god želi može se slikati u fotelji pored drvca, ali i ostaviti pismo za voljenu osobu u posebnom sandučiću.