Prometna nesreća dogodila se danas u Ulici Andrije hebranga na Sedam smrtnih grijeha. Radi se o naletu vozila na pješaka.
Pješak je završio u bolnici s lakšim tjelesnim ozljedama, a hospitalizirana je i vozačica zbgo stanja šoka koje je uslijedilo nakon prometne.