Grad

Asfaltirana cesta Komolac - Šumet

dubrovackidnevnik.hr

22.04.2013.

15:21:05

foto: Marina Majić/Dubrovački dnevnik

Nakon što je u petak, 19. travnja, gradonačelnik Grada Dubrovnika Andro Vlahušić obišao Komolac u društvu predstavnika Gradskog kotara Boža Letunića i Iva Bratičevića, u nedjelju je asfaltirana cesta od Komolca do Šumeta.

Izlizani stari asfaltni sloj predstavljao je opasnost za vozače te su na toj dionici bile česte nesreće.

S obzirom na to, predstavnici Gradskog kotara Komolac tražili su njenu sanaciju, što je odmah i izvršeno.

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest