U tijeku je sjednica Gradskog vijeća, a SDP-ova vijećnica Anita Bonačić Obradović prokomentirala je na društvenim mrežama jedan dio sjednice.
"Dvoličnost?
Kad koalicijski partner postavi pitanje gradonačelniku vezano za defibrilatore i njihovu potrebu te da se pridružimo nacionalnoj akciji HZZO-a što je pohvalno.
ALI! Što reći kad taj isti koalicijski partner na prijedlog našeg amandmana na sjednici održanoj 29.10.2024 , amandmana vezanog za uvodenje defibrilatora prvo u škole,sportske dvorane…tad glasa PROTIV TOGA", napisala je, uz priložene fotografije glasovanja.