Grad

Staro osušeno stablo kod caffe bara City u Ulici Iva Vojnovića se večeras uklanja. 

Na terenu su prpadnici JVP Dubrovački vatrogasci koji uklanjaju drvo. Na snazi je, zbog toga, i privremena prometna regulacija koja će vrijediti do ponoći. 

Dojavi vijest

Vidjeli ste neki događaj za kojeg smatrate da je vrijedan objave na Dubrovačkom dnevniku? Javite nam se s povjerenjem.

Dojavi vijest