Brutalan napad kod plaže Šulić: Ozlijeđena starija žena, uhićen mladić (22)
Policija istražuje 22-godišnjaka koji je sinoć, 10. lipnja oko 22 sata, u blizini plaže Šulić teško ozlijedio 67-godišnju ženu, koja je hospitalizirana u dubrovačkoj bolnici.
Policijski službenici Službe kriminalističke policije Policijske uprave dubrovačko-neretvanske provode kriminalističko istraživanje nad 22-godišnjakom koji je uhićen zbog osnovane sumnje da je sinoć, 10. lipnja oko 22:00 sata teško ozlijedio 67-godišnjakinju u blizini plaže „Šulić“ u UI. Od tabakarije bb u Dubrovniku.
Ozlijeđenoj je pružena liječnička pomoć u Općoj bolnici u Dubrovniku, gdje je liječničkim pregledom utvrđeno da je zadobila teške tjelesne ozljede te je zadržana na liječenju.
Po dovršenom kriminalističkom istraživanju kojim će se utvrditi sve okolnosti navedenog događaja, o svim utvrđenim činjenicama i saznanjima biti će obaviješteno nadležno državno odvjetništvo, priopćili su iz policije.