TEŠKO OZLIJEĐEN Pijani Australac (32) pao s balkona, prevezen u Opću bolnicu Dubrovnik
Sinoć, oko 22 sata, došlo je do pada 32-godišnjeg državljanina Australije s balkona stana u Ulici Natka Nodila.
Utvrđeno je da je muškarac uslijed alkoholiziranosti izgubio ravnotežu i pao na balkon ispod. Muškarac je s težim ozljedama prevezen u dubrovačku bolnicu gdje je zadržan na daljem liječenju, stoji u izvješću Policijske uprave dubrovačko-neretvanske.
Prema neslužbenim informacijama Dubrovačkog dnevnika, Australac je imao 2,5 promila alkohola u krvi, a do pada je došlo kad je pokušao skočiti s jednog balkona na drugi.
Ravnatelj dubrovačke bolnice Marijo Bekić za Dubrovački dnevnik je kazao kako je pacijent izvan životne opasnosti.
'Zadobio je ozljede rebara te je izvan životne opasnosti', kazao je ravnatelj koji je i na prošloj sjednici Gradskog vijeća kao vijećnik istaknuo kako su 'bolnica i policija čuvari sustava', što se može vidjeti i na ovom primjeru.