Detalji sukoba u Šuliću: Mladić je teško ozlijedio stariju ženu jer je fizički napala njegovu djevojku?
Policija istražuje 22-godišnjaka koji je 10. lipnja oko 22 sata, u blizini plaže Šulić teško ozlijedio 67-godišnju ženu, koja je hospitalizirana u dubrovačkoj bolnici. Dubrovački dnevnik doznaje detalje ovog slučaja.
Prema neslužbenim informacijama s kojima raspolažemo, mladić je s djevojkom sjedao i družio se blizu kupališta Šulić. No, čini se kako su zasmetali starijoj ženi koja je izašla i opomenula ih. Prema tvrdnjama mladića i svjedoka, starija žena je u jednom trenutku zamahnula prema djevojci te ju išla fizički napasti, zbog čega je mladić stao u njenu obranu te odgurnuo ženu koja je potom pala, ozlijedila glavu i zadobila teške ozljede.
Podsjetimo, iz Policijske uprave dubrovačko-neretvanske su nedavno poslali priopćenje o ovom događaju.
"Policijski službenici Službe kriminalističke policije Policijske uprave dubrovačko-neretvanske provode kriminalističko istraživanje nad 22-godišnjakom koji je uhićen zbog osnovane sumnje da je 10. lipnja oko 22:00 sata teško ozlijedio 67-godišnjakinju u blizini plaže „Šulić“ u ulici Od tabakarije bb.
Ozlijeđenoj je pružena liječnička pomoć u Općoj bolnici u Dubrovniku, gdje je liječničkim pregledom utvrđeno da je zadobila teške tjelesne ozljede te je zadržana na liječenju.
Po dovršenom kriminalističkom istraživanju kojim će se utvrditi sve okolnosti navedenog događaja, o svim utvrđenim činjenicama i saznanjima bit će obaviješteno nadležno državno odvjetništvo", priopćili su iz policije.
IBM