Đuro Lonza podnio ostavku na mjesto direktora Groblja Dubac
NA REDOVNOJ SKUPŠTINI DRUŠTVA
Direktor Groblja Dubac Đuro Lonza podnio je zahtjev za sporazumnim raskidom ugovora na toj funkciji. O navedenom se raspravljalo na redovnoj Skupštini društva koja je održana danas, a o čemu je izvijestio i župski načelnik Marko Miloslavić.
Županija
26.06.2026.
dubrovackidnevnik.hr